Kęstutis Rimdžius: “Apdovanojimai įpareigoja nupūsti dulkes nuo švarkų”

Jau gegužės 13 dieną, 21.15 val. Nacionaliniame dramos teatre Vilniuje ir tiesiogiai per LRT įvyks jubiliejiniai Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimai “Sidabrinė gervė 2012”. Nuo pat šio renginio ištakų organizatorių komandoje dirbęs stilistas Kęstutis Rimdžius su kolegomis iš “Kukla Beauty Box” ir šiemet kuria ceremonijos dalyvių įvaizdį. K.Rimdžius žada klasikinę prabangą, barokiškų išdaigų ir nebyliojo kino romantiką.

Penkerius metus “Sidabrinės gervės” ceremonijų vedėjus, atlikėjus, nominacijų teikėjus ir svečius  puošiantis K.Rimdžius sako, kad šiemet šventės stilių inspiravo senieji filmai. “Daug remsimės kino klasika, nestigs prabangos. Renginio vedėjai bus puošnūs, viena jų – aktorė, kurios pavardė dar neskelbiama – triskart keis sukneles, visos yra specialiai siuvamos, vienai bus panaudota net 30 metrų audinio”, - įdomių detalių atskleidė stilistas.

“Kukla Beauty Box” meistrai papuoš ir kai kurias garsias vakaro viešnias. K.Rimdžius rūpinasi aktorių Gražinos Balandytės, Vaivos Mainelytės, Nelės Savičenko šventiniu įvaizdžiu. 

Lietuviško kino apdovanojimų vakarą jis suteiks naujų spalvų ir scenos žvaigždėms, kurios pasirodys muzikinėje programoje. “Jazzu visi įpratę matyti trumpomis, ekstravagantiškomis suknelėmis. Šįkart jos suknelė bus ilga ir elegantiška. O Ievai Narkutei, kurią matome kaip šiuolaikišką menininkę, suteiksime šiek tiek barokiškos žaismės”, - pasakojo K.Rimdžius.

Stilistas kvietė visus “Sidabrinės gervės” svečius atkreipti dėmesį, kad tai – jubiliejiniai apdovanojimai, iškilmingas vakaras, rengiamas ypatingoje erdvėje – Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. “Pats žodis “apdovanojimai” įpareigoja nusipūsti dulkes nuo švarkų ir išsilyginti sukneles. Kalbu ne apie skonio neturėjimą, o apie etiketo taisykles. Kasmet didžiulė komanda stengiasi tam tikrai grupei žmonių padaryti šventę. Lygiai taip pat šventės tikimės ir iš tų žmonių, kurie ateis į apdovanojimus”, - kalbėjo K.Rimdžius.

Jubiliejiniame “Sidabrinės gervės” vakare šiuolaikinio kino kūrėjai bus pagerbti ne tk gražia ceremonija, bet ir skulptoriaus Audriaus Liaudansko sukurtų gervių statulėlių pulkeliu: iškilmių metu bus įteikta 14 “Sidabrinių gervių”, “Sidabrinės gervės kiaušinis” - už geriausią studento darbą ir “Auksinė gervė” - už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškam kinui.

Programoje skambės dainos iš miuziklų, kino filmų arba tai bus kūriniai, artimi kinui. Scenoje pasirodys maestro Petras Geniušas, Jazzu, Ieva Narkutė, Sasha Song, Marta Lukošiūtė, Ieva Prudnikovaitė ir kiti. Renginio mecenatas - SMScredit.lt, žvaigždžių kava - “Aroma Gold”.

Lietuvių kino akademijos informacija