2% parama

Tapkite VšĮ „Lietuvių kino akademija“ remėju

Esame ne pelno siekianti organizacija, besitikinti  Jūsų paramos. Jau ne pirmus metus Jūs turite galimybę patys nuspręsti, kam skirti 2 % nuo savo sumokėtų pajamų mokesčių valstybei. Tad ragintume Jus be dvejonių pasinaudoti šia teise. Ir iš anksto dėkojame už paramą, kuri Jums nieko nekainuos, tačiau skatins tolimesnį lietuviško kino puoselėjimą, padės nutiesti tiltą tarp kino kūrybos ir kino industrijos. Jūs remsite jaunus lietuvių kino talentus, skatindami ir vertindami jų kūrybą. 

Tapkite Akademijos  rėmėju paskirdami iki 2 % sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 %) norite pervesti VšĮ “Lietuvių kino akademija”.

Kartu pridedame ir prašymo pervesti 2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Kur pristatyti užpildytą formą?

Išsirinkite Jums patogiausią būdą:

  • Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.);
  • Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, pildant gyventojų pajamų deklaraciją;

Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei šios deklaracijos Jūs teikti neprivalote, tai prašymą turite pristatyti pats (-i) arba per savo darbdavį, jam sutikus. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.

Prašymo blankus nemokamai išduoda apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos ir jų teritoriniai skyriai – juos galima užpildyti ranka. VMI prie FM interneto svetainėje adresu www.vmi.lt skelbiama Prašymo FR0512 forma, skirta pildyti kompiuteriu.

2 % paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

Prašymo formą FR0512 su LiKA rekvizitais galite parsisiųsti paspaudę ČIA.

Prašymo formos FR0512 pildymo taisykles galite parsisiųsti paspaudę ČIA.

Daugiau informacijos: info@lika.lt

Prisegta bylaDydis
IN0512_pildymo_taisykles.doc48 KB
FR0512_2proc_forma.doc1.02 MB